MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14655503
nr 1465 5503
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, "Solo"
Kondition: slitage, skador, saknar huvudkudde
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:03:15
2/5 17:58:15